У Кропивницькому рятувальники нагородили спортсменів (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58936_1.jpg)
В Головному управлінні ДСНС у Кіровоградській області відбулося нагородження спортсменів.
Начальник Головного управління полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк відзначив високі досягнення особового складу та особисті й загальнокомандні перемоги у рамках комплексних змагань «Динаміада-2022» серед збірних команд силових структур Кіровоградської області, а також з гирьового спорту за програмою Спартакіади ДСНС - 2022.
На сьогодні Служба порятунку представлена дуже сильними спортсменами-рятувальниками, які беруть участь в усіх змаганнях «Динаміади», а також достойно виступають на змаганнях серед територіальних підрозділів структури ДСНС, та демонструють найкращі результати, командну єдність, силу духу, витривалість та прагнення до перемоги.
Зокрема, протягом року наші спортсмени успішно виступили в усіх змаганнях «Динаміади», та особливо яскравими були змагання з волейболу та панкратіону.
Віталій Миронюк привітав спортсменів та висловив сподівання на нові перемоги й здобутки.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)