У Кропивницькому рятувальник отримав посвідчення інструктора з рукопашного бою
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38858_1.jpg)
9 вересня під час урочистого відкриття нового тренувального залу спортивного клубу «САМОЗ» у Кропивницькому та з нагоди відзначення Дня фізкультури і спорту президент обласної федерації з рукопашного бою Ігор Іванов вручив слухачам курсів спеціальної підготовки посвідчення інструкторів.
Серед майбутніх наставників, тренерів та суддів посвідчення отримав і співробітник Управління ДСНС України у Кіровоградській області майор служби цивільного захисту Максим Носенко.
Захопившись боротьбою ще в шкільні роки, Максим не полишав занять цим видом спорту і в курсантські роки, й коли вже став працювати у Службі порятунку. Будучи членом збірної команди У ДСНС, він неодноразово брав участь у різних змаганнях обласного та всеукраїнського рівня, займаючи призові місця. Свого часу він здобув звання кандидата в майстри спорту з рукопашного бою, а пізніше - військово-спортивного багатоборства, ставав призером Чемпіонату Європи та Чемпіонату України. Заняття спортом у Максима вдало поєднувались з роботою рятувальника, яка вимагає від чоловіків витримки й зібраності, хорошої фізичної підготовки, дисципліни. Разом з тим, Максим неодноразово проявив себе і як наставник для товаришів по команді. Тож тренер збірної рятувальників Олег Твердоступ рекомендував Максима Носенка на посаду позаштатного інструктора з рукопашного бою. А під час цьогорічного Чемпіонату ДСНС України з рукопашного бою у Сумах Максиму довелось попрацювати в якості судді і теж отримати схвальні відгуки. І ось після проходження тримісячної теоретичної й практичної підготовки під керівництвом професійних тренерів обласної федерації рукопашного бою Максим Носенко отримав посвідчення професійного інструктора з цього виду спорту.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)