У Кропивницькому провели благодійну акцію для вихованців спеціальної школи
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53406_1.jpg)
У рамках проєкту «Щедрий вівторок – Всеукраїнський день добрих справ» працівники бібліотек-філій №4 та №8 Міської централізованої бібліотечної системи МЦБС м. Кропивницького провели благодійну акцію для вихованців спеціальної школи для дітей з вадами слуху.
Діти дізналися від бібліотекарів про традиції святкування дня добрих справ, пограли у гру «Відгадай героя казки», охоче взяли участь у майстер-класі з виготовлення ялинкової прикраси «Паперовий янгол».
Бібліотекарі наголосили, що добрі вчинки потрібні нам у житті і залежать від наших душевних зусиль, а взаєморозуміння, милосердя, привітні усмішки та гарні стосунки завжди є головними, а людина є творцем добра.
Тож, чиніть добрі справи!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)