У Кропивницькому проблем з оформлення субсидій немає
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33756_1.jpg)
Перерахунки в Кропивницькому зроблені по всіх організаціях – надавачах послуг.
Теплопостачальних – з середини жовтня, «Обленерго» та «Кіровоградгаз» із 1 жовтня .2016 – го. У Фортечному районі міста нині нараховують 67 217 домогосподарств, майже 47,7% отримали субсидії.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
99,5 % тих, хто мав субсидію у минулому році, має вже перераховану допомогу. В Подільському районі - 34 936 господарств, субсидію отримали - 34,5 %. Тут, станом на сьогодні встигли перепризначити – 97,7% субсидій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)