У Кропивницькому привітали членів обласної профільної асамблеї (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58762_1.jpg)
Сьогодні, 2 грудня, у переддень відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та голова облради Сергій Шульга привітали членів обласної профільної асамблеї, представників громадських організацій, а також тренерів та викладачів, які працюють з дітьми з інвалідністю, й вручили їм обласні відзнаки.
ФОТО Ігоря Філіпенка.
«Ваші громадські організації, трудові колективи, кожен із вас має великий досвід професійної і соціальної роботи. І, якби не війна, ми б мали значно більше ресурсу, щоб, допомагати вашим колективам. Разом із тим, держава, Президент, Уряд, влада на місцях роблять усе можливе щоб і нині забезпечувати ключові соціальні програми, належні виплати усім категоріям пільговиків. Щоб в період таких серйозних викликів, люди отримували необхідну підтримку. Я вам усім дуже вдячний за розуміння, підтримку і стабільність", - звернувся до присутніх очільник Кіровоградщини.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)