У Кропивницькому пригощатимуть млинцями
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35483_1.jpg)
24 лютого на площі перед міською радою Кропивницького відбудеться святковий ярмарок з нагоди відзначення Масляної — свята прощання з холодною зимою і зустрічі теплої весни.
Головна традиція Масляної - пригощання млинцями. Торгівля цими смаколиками, а також тістечками та сувенірами розпочнеться об 11.00 і триватиме до 16.00.
Виручка від продажу млинців буде передана волонтерам і піде на підтримку учасників АТО. Святкова концертна програма, у якій візьмуть участь творчі колективи обласного центру, розпочнеться о 12.00.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)