У Кропивницькому презентували арт-студію (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47366_1.jpg)
У бібліотеці №18 відбулась презентація арт-студії «101 Хобі-Т», яка об’єднала людей, небайдужих до творчості і рукоділля, що отримують задоволення від пізнання нового та спілкування один з одним.
Назва студії увібрала в себе декілька складових: назву мікрорайону (101-й), хобі і талант.
Зустрічі відбуваються раз в тиждень та поєднуються з бесідами на цікаві теми, які пропонують самі учасники. А чаювання, присвячені тому чи іншому святу, зближують людей.
На майстер-класі до Дня Валентина діти і дорослі виготовляли вітальні рухливі листівки та смакували імбирним печивом, яке приготувала керівниця студії Галина Григорівна Суржок.
Завітав на гостину з подарунком – термопотом – депутат міськради Михайло Бєжан, який теж долучився до майстер-класу та солодкого чаювання разом з учасниками.
Сподіваємось, що такий старт буде гарним початком і залучатиме до себе все більше талановитих і заповзятих!
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)