У Кропивницькому працівників комунальних служб навчають основам мінної безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60175_1.jpg)
Піротехніки та медики аварійно-рятувального загону спеціального призначення навчали працівників комунальних служб основам мінної безпеки та правилам надання першої невідкладної допомоги.
Аби знизити ризики ушкоджень у разі знаходження вибухонебезпечних предметів, під час заняття їм розповіли про види боєприпасів, які найчастіше зустрічаються на деокупованих територіях, їх вибухові характеристики та можливі приховані загрози у вигляді пасток. Сапери провели з відвідувачами, що завітали до аварійно-рятувального загону спеціального призначення, чіткий інструктаж. Зокрема, зорієнтували, на що звертати особливу увагу при виконанні робіт з благоустрою постраждалих населених пунктів. Головне, чого намагалися досягти інструктори, - навчити слухачів розпізнавати ВНП за зовнішніми ознаками та впевнено і злагоджено діяти у разі їх виявлення. Адже дотримання чіткого алгоритму дій під час знаходження боєприпасів - запорука безпеки. У такій роботі не слід поспішати, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку. Бути обережним, уважним та зосередженим - це важливо!
Медична підготовка, у свою чергу, передбачала оволодіння навичками надання першої допомоги постраждалим при переламах кінцівок, травмах, опіках та інших ураженнях. Учасники тренінгу у супроводі інструктора практикувалися у проведенні серцево-легеневої реанімації, накладанні джгутів, тиснучих пов’язок та шин.
Сьогодні бути обізнаним з питань мінної безпеки та правил надання долікарської допомоги – це жорстка вимога часу! Зважати на потенційну небезпеку повинен кожен. А знання та впевнені навички дій в екстремальних ситуаціях дійсно здатні врятувати життя.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)