У Кропивницькому працівники апарату облради майже півмільйона гривень скерували на підтримку ЗСУ
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58873_1.jpg)
Майже півмільйона гривень власних коштів працівники виконавчого апарату обласної ради скерували на підтримку Збройних сил України. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга в інтерв’ю ПульS.
«Дякую апарату обласної ради, який вирішив збирати кошти і за них купував спорядження для військових. За попередніми підрахунками, вже півмільйона коштів працівники виділили зі свого сімейного бюджету та направили на допомогу ЗСУ», - зазначив Сергій Шульга.
Він також додав, допомагають і військовим, і тимчасово переміщеним особам депутати всіх рівнів.
«В тилу свій фронт. Кіровоградщині зберегла свій економічний потенціал, враховуючи всі обставини, і допомагає Херсону, Миколаєву, а до цього - Чернігівщині, Харківщині й Київщині», - акцентував очільник облради.
Як уже повідомлялося, працівники апарату обласної ради придбали зенітний прожектор із дальністю променя до шести кілометрів для системи ППО Кіровоградщини.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)