У Кропивницькому помер відомий український художник
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57579_1.jpg)
Завершилося земне життя заслуженого художника України, лауреата обласної премії імені Олександра Осмьоркіна Фелікса Михайловича Полонського
"Він був прикладом у всьому... Неймовірний чоловік, турботливий батько і дідусь, надійний друг... Талановитий митець, роботи якого пізнаєш без підпису і без вагань та припущень... Його працелюбству й плодовитості заздрили навіть молоді митці. Весь час в роботі, яка для нього була життям... То в майстерні, то на пленері, то за мольбертом дома...
Зібрати думки важко, приголомшена... Працюючи в нашому музеї, першим, кого відвідала у майстерні в Будинку художника, ще восени 2002 року, був саме Фелікс Михайлович. Він завжди і всьому був першим... прикладом для наслідування. Найбільша кількість персональних виставок, підтримував усі проєкти музею, одним з перших надавав свої картини на Великодній Благодійний Аукціон. Його проукраїнська патріотична позиція просліжувалася в його мистецьких творах і виступах. Коли, ще у березні 2014 року, з часу початку анексії Криму, музей розпочав флешмоб "Україна єдина", Фелікс Полонський, одним з перших доєднався до нього й підтримав нас. Важко згадати виставку чи захід музею до якого б не долучився Фелікс Михайлович, який би він не підтримав...
Ще будуть виставки й заходи пам'яті... Домонтується недозаписане інтерв'ю з митцем... Обов'язково презентуємо...
Та біль втрати залишиться назавжди...
Команда Музею мистецтв висловлює щирі співчуття усім рідним і близьким, друзям і колегам, шанувальникам творчості митця"- написала у фейсбуці директорка Музеї мистецтв Тетяна Ткаченко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)