У Кропивницькому поліцейські подякували старшим колегам за допомогу у роботі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39236_1.jpg)
Напередодні Дня ветерана України працівники поліції зустрілися з правоохоронцями, які віддали службі в органах внутрішніх прав чимало років свого життя.
Спілкування молодшого покоління з ветеранами пройшло у дружній та теплій атмосфері. Представники управління кадрового забезпечення Нацполіції області під час зустрічі зі старшими колегами вручили їм відомчі заохочення – Грамоти, Почесні грамоти та Подяки.
Із нагоди свята поліцейські побажали сивочолим правоохоронцям мирного неба, добра та благополуччя, а також пообіцяли і надалі свою підтримку.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)