У Кропивницькому перевірили гідрологічну ситуацію на річках Інгул та Сугоклія
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42229_1.jpg)
15 березня комісія у складі представників управління з питань цивільного захисту Кіровоградської облдержадміністрації, департаменту екології та природних ресурсів ОДА, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради та Управління ДСНС України у Кіровоградській області здійснила моніторинг паводкової ситуації на річках Інгул та Сугоклія у м. Кропивницький.
Зокрема було з’ясовано гідрологічну ситуацію на водних об’єктах обласного центру, перевірено стан готовності гідротехнічних споруд до пропуску паводка, рівень наповнення водойм тощо.
За результатами перевірки встановлено, що наразі гідрологічна ситуація в басейні річок Інгул та Сугоклія м. Кропивницький стабільна, рівень води перебуває у межах русел.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)