У Кропивницькому Олександр Грабенко провів розширену зустріч із представниками міських мас-медіа (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35068_1.jpg)
Сьогодні, 31 січня, заступник міського голови Олександр Грабенко провів розширену зустріч у міськраді із представниками міських мас-медіа, залучивши до її проведення і керівників управлінь міської ради, які знаходяться у зоні його відповідальності.
У прес-конференції взяли участь начальники управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін, управління капітального будівництва Віктор Ксеніч, управління земельних відносин та охорони навколишнього середовища Родіон Владов, управління економіки Андрій Паливода, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко, управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський, начальник спеціалізованої інспекції з благоустрою Андрій Максюта.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)