У Кропивницькому оголосили прийом робіт на здобуття премії імені Якова Паученка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56469_1.jpg)
Кіровоградська обласна рада оголосила прийом робіт на здобуття обласної премії у галузі архітектури, геральдики, вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка
Обласна премія призначається за введені в експлуатацію об’єкти архітектури та містобудування, які зокрема вплинули на формування естетичного середовища населених пунктів Кіровоградщини, є прикладом застосування сучасних технологій чи мають значну історично-архітектурну цінність, за створення громад і за твори декоративно-прикладного мистецтва, які використовуються на об’єктах архітектури, що мають значну історично-художню цінність тощо.
Подати роботи можна до 10 січня 2022 року.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)