У Кропивницькому обласний краєзнавчий музей влаштовує день відкритих дверей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57600_1.jpg)
День відкритих дверей влаштовує обласний краєзнавчий музей із нагоди свята і пропонує охочим безоплатно ознайомитися з експозицією 18 травня.
«Цьогоріч ми пропонуємо нашим відвідувачам ознайомитися з експозицією відділу природи, оскільки інші виставки наразі неактивні. Також ми запланували різні майстер-класи. На жаль, фактично третій рік не можемо влаштувати потужний захід – то пандемія, а зараз війна. Але я щиро вірю, що вже наступного року нам обов‘язково вдасться втілити всі наші ідеї і нарешті музей запросить велику кількість гостей на масштабну подію», - розповіла директор закладу Ірина Смаглюк.
Музей працює з 10:00 до 16:00.
Нагадаємо, 18 травня відзначається Міжнародний день музеїв.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)