У Кропивницькому обласна рада готує збірник про лауреатів премій
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56844_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга доручив підготувати збірник про лауреатів обласних премій за 2021 рік. Засідання робочої групи відбулося вчора, 13 січня.
«Саме здобутки жителів області є найбільшим нашим надбанням. Маємо розповідати про це якомога ширшому колу людей», - зазначив Сергій Шульга.
Збірник міститиме інформацію про переможців дев‘яти обласних премій - літературної імені Маланюка, премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративного мистецтва імені Паученка, краєзнавчої премії імені Ястребова, премії імені Гіталова, яка вручається аграріям, журналістської премії, премії за досягнення у галузі фізичної культури і спорту імені Жученка, театральної премії «Корифеї українського театру», педагогічної премії імені Сухомлинського, премії у галузі культури «Духовний скарб Кіровоградщини» та премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Осмьоркіна.
Нагадаємо, за 2021 рік обласні премії призначили 35 лауреатам.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)