У Кропивницькому недотримання правил маневрування стало причиною ДТП
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53120_1.jpg)
Сьогодні, близько 8-ї години, водій автомобіля Volkswagen Caddy під час перестроювання у русі з однієї смуги на іншу не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем Geely MK JL7 152.
У ДТП потерпілих не було. Ситуацію вирішено за допомогою європротокола.
Шановні водії, будьте уважні на дорозі. Зважайте на інтенсивність руху у години пік. Усі поспішають в особистих справах, але в той же час, вдалий ранок – у руках кожного учасника дорожнього руху.
Патрульна поліція Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)