У Кропивницькому найвищий в області прапор України встановлять у запланований термін
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55481_1.jpg)
Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна спільно з головою обласної ради Сергієм Шульгою проінспектували стан готовності робіт з влаштування 50-метрового прапору на Фортечних Валах, який буде найвищим на території Кіровоградщині.
Найвищий прапор України в області встановлять до 30-річчя Незалежності.
«Станом на сьогодні завершуються роботи з будівництва фундаменту. Далі очікуємо поставку самого флагштоку. Його встановлення буде у серпні. Інспектування буду проводити щотижнево задля контролю проведення графіку запланованих робіт», - зауважила Марія Чорна.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)