У Кропивницькому на території мікрорайону Черемушки відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58720_1.jpg)
Співробітники ГУ ДСНС у Кіровоградській області провели профілактичне відпрацювання у мікрорайоні Черемушки м. Кропивницький, під час якого нагадали громадянам правила безпечної життєдіяльності та розповсюдили листівки із застереженнями
Під час спілкування з перехожими фахівці Служби порятунку переконували не ігнорувати сигналів повітряної тривоги, та навчали, як діяти під час обстрілів і бомбардувань.
Крім того, рятувальники пояснили, як поводитись при виявленні боєприпасів часів минулих війн та сучасних вибухонебезпечних предметів, а також при хімічній і радіаційній загрозі.
Кропивничанам нагадали про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки у побуті, зокрема, пояснили, як убезпечити оселю та майно в умовах аварійних відключень електроенергії.
Також надзвичайники дали слушні поради, як безпечно провести опалювальний сезон та закликали у разі будь-якої надзвичайної ситуації телефонувати до Служби порятунку за номером «101».
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)