У Кропивницькому на сесії облради вручили державні нагороди та обласні відзнаки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55273_1.jpg)
Перед початком чергової сесії обласної ради голова обласної ради Сергій Шульга та голова облдержадміністрації Марія Чорна вручили державні нагороди та обласні відзнаки.
Зокрема, орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено: Євгенія Бахмача – гендиректора ТОВ НВП «Радій»; Василя Крамара – директора агрофірми «Авангард ЛТД».
Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначено Ольгу Скакун – начальника виробництва морозива підприємства «ФІРМА ЛАСКА».
Медаллю «За працю і звитягу» нагороджено Андрія Теслю - електрогазозварника 5-го розряду виробничого підрозділу служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Знам'янка».
Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» Сергію Миснику - оглядачу-ремонтнику вагонів 6 розряду виробничого підрозділу служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Знам'янка».
Присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України» Надії Оперчук – в.о. директора «Кіровоградського обласного лабораторного центру МОЗ України».
Подяку Прем’єр-міністра України оголошено Євгенію Руковишникову – члену громадської організації «Кіровоградська обласна Асоціація ветеранів Афганістану та АТО».
Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради відзначено Людмилу Корецьку – директора Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.
Грамотою Кіровоградської обласної ради відзначено Ларису Савенко – директора Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.
Подяку Кіровоградської обласної ради оголошено Олені Арутюнян – заступнику голови Громадської ради при Кіровоградській ОДА, члену ГО Центру розвитку національних культур «Єдина родина»
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)