У Кропивницькому на річці Інгул відбулось тренування водолазно-рятувального відділення (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51861_1.jpg)
З метою недопущення нещасних випадків на воді Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області вживаються заходи щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах області.
Зокрема фахівці Управління та районних підрозділів у період активного відпочинку посилюють масово-роз'яснювальну роботу щодо необхідності суворого дотримання правил безпеки на воді із розповсюдженням листівок застерігаючого змісту. Залучаються до попереджувальної роботи і місцеві засоби масової інформації, і волонтери.
Ґрунтовно готуються до купального сезону і водолази-рятувальники. 12 червня
у Кропивницькому на річці Інгул відбулось спільне тренування фахівців водолазно-рятувального відділення з групою рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області, під час якого відпрацьовано комплекс дій під час рятування потерпілих на водних об’єктах та надання домедичної допомоги.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)