У Кропивницькому містяни скаржаться на поганий тиск води у кранах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56015_1.jpg)
Сьогодні, 23 вересня, мешканці мікрорайону «Шкільний» , які мешкають на верхніх поверхах багатоповерхівок, страждають від поганого тиску у водомережі.
У тих мешканців, які використовують для підігріву воду газові водонагрівачі, не можуть їх використовувати , бо вони із-за низького тиску води не працюють.
Як стало відомо, це мабуть пов`язано з аварійними роботами на водомережі в районі вулиці Академіка Корольова. Роботи по відновленню нормального водопостачання обіцяють зробити сьогодні–завтра.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)