У Кропивницькому містяни отримують платіжки з оплатою наперед (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50516_1.jpg)
Підприємство «Екостайл» надсилає мешканцям міста Кропивницький платіжки за надані послуги з нарахуваннями за 2 місяці, повідомляє FOTOINFORM.NET
«Півроку я не розумів, чому у мене постійні неіснуючі борги за вивіз сміття. Неодноразово ходив пішки до абонвідділу підприємства, який незручно знаходиться для багатьох мешканців, щоб вияснити про борг. Приходилося вистояти чергу у маленькому приміщенні, де не вистачає вільного місця, ні стільців. Кожного разу мені казали, що боргу у вас немає, але чому він виникає зрозумілого пояснення не давали. Постійно приходять платіжки з оплатою наперед на наступний місяць. Їм місяць, ще сміття вивозити, а вони вже гроші нараховують за невиконанну роботу», - розповідає мешканець міста Кропивницький.
Читайте також: У Кропивницькому після свят містяни вишикувалися у черги (фоторепортаж)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)