У Кропивницькому Марія Чорна привітала студентів медичного вишу з початком навчального року
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55895_1.jpg)
Сьогодні, 7 вересня, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна привітала студентів Донецького національного медичного університету, що у Кропивницькому, з початком нового навчального року.
«Вітаю майбутніх лікарів з початком навчального року! Мені особливо приємно говорити ці слова, адже старт навчання ми проводимо тут, у Кропивницькому, і це є нашим з вами спільним досягненням. За підтримки Міністра охорони здоров’я України, завдяки неймовірній активності вашого ректора, викладацького колективу, студентської родини, ми відстояли ваше право навчатися тут. І ми, як обласна державна адміністрація, захищатимемо це право і надалі», - сказала Марія Чорна.
На заході першокурсникам вручили символічний ключ та першу залікову книжку, а також відбувся святковий концерт.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)