У Кропивницькому лялькарі відкрили свій 83-й театральний сезон (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55660_1.jpg)
Сьогодні у КЗ «Кіровоградський академічний обласний театр ляльок» відбулася святкова програма з нагоди відкриття 83-го театрального сезону.
Урочистості та ігри проходили на театральному подвір’ї, де зібралися маленькі глядачі та їхні батьки. Гостей розважали кумедні казкові героїні – Пепі Довгапанчоха та тітонька Пограй. Дівчата своєю позитивною енергетикою одразу занурили у грайливий стан усіх присутніх.
Після активних рухливих ігор, веселих змагань та запальних танців, малечу і дорослих запросили до глядацької зали, де на них чекала зустріч з ляльковими персонажами та харизматичним оповідачем (Іван Кучерук) музичної інтерактивної казки "Як Микита з ярмарку йшов".
На прощання діти отримали солодкі гостинці, тож розходилися по домівках з гарним настроєм і обіцянками відвідувати театр якнайчастіше.
А планів і задумів на новий сезон у творчого колективу багато. Вже незабаром лялькарі запросять своїх прихильників на прем’єру героїчної історії «Правдива козацька казка» за п’єсою Б.Мельничука «Козацькі вітрила», яку митці присвячують 30-річчю Незалежності України.
Героїко-патріотичним духом будуть наповнені і виступи колективів, учасників ІІІ Відкритого театрального фестивалю «Scene-Fest», який має відбутися 17-20 вересня. Заявки на участь у форумі вже надіслали десять театрів з різних куточків України.
До втілення творчих задумів митці готові. Тож будемо сподіватися, що новий сезон справдить мрії колективу і надасть шанс втілити у життя усі заплановані проєкти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)