У Кропивницькому ліцеїстів вчили, як виживати в умовах війни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57366_1.jpg)
Працівники бібліотеки ім. Маланюка допомагають організовувати навчання школярів правил безпеки життєдіяльності, надаючи свій освітній простір.
Наша спільна мета – рятувальників, освітян, бібліотекарів – дати дітям чіткі знання із різних аспектів цивільного захисту.
Сьогодні ліцеїсти НВО «Вікторія-П» вчились у режимі онлайн, як виживати в умовах війни. Сапер групи піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС в області вчив дітей правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів – сучасних чи застарілих. Офіцерка пресслужби – алгоритму дій під час військових дій, основам пожежної безпеки тощо.
Психолог Служби порятунку запропонувала школярам опанувати цікаві практики стабілізації психологічного стану, що допоможуть дитині самостійно дати собі раду у випадку потреби.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)