У Кропивницькому комунальні служби не прибирають купи сміття (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50518_1.jpg)
Сьогодні, 2 січня, у місті Кропивницький в мікрорайоні «Шкільний» біля сміттєвих баків валяється багато непотребу, повідомляє FOTOINFORM.NET
Святкування нового року вже відбулося, сьогодні робочий день, а зараз об 11 годинні сміття продовжує лежати на прибудинковїй території деяких багатоповерхівок у цьому районі. Біля сміттєвих баків завжди погано чомусь прибирають.
«То ще не вивезли сміття, тому переповнені баки, то хоч і вивезли, а сміття біля баків розкидане. Може лежати по декілька днів поки його приберуть. В нашому районі погано прибирають сміття, тому його вітер роздуває по всій вулиці. Тарифи підняли удвічі, а працюють ще гірше, чим було. Питання: навіщо тарифи підіймати і за що?», - скаржиться пенсіонерка Наталя.
Читайте також: Кропивницький після свята перетворився на смітник (ФОТО)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)