У Кропивницькому хотіли підняти тарифи за вивіз сміття
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33123_1.jpg)
Сьогодні, 27 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради Кропивницького.
Серед інших пунктів порядку денного, члени виконкому розглянули питання про підвищення тарифу на послуги з вивезення побутових відходів з території міста.
З проханням підвищити плату за вивезення сміття у Кропивницькому до міської влади звернулося керівництво підприємства “Екостайл”, яке на сьогодні є монополістом з надання цього виду послуг в обласному центрі.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Відповідно до запропонованого проекту рішення, тариф в середньому мав підвищитися приблизно на 3,5 гривні за кубічний метр відходів для ЖЕО, бюджетних організацій та інших споживачів та на 0,4 гривні з однієї особи для мешканців приватного сектора.
Члени виконкому нагадали представникам підприємства, що вони, коли заходили на ринок послуг у Кропивницькому, запевняли у своїй презентації, що мають усі ресурси, щоб самостійно обслуговувати усе місто без підвищення тарифів. Крім того, розгляд питання про підвищення тарифів розглядався на фоні незадовільного вивезення сміття з території обласного центру впродовж останніх днів вересня.
- Ви запевняли нас у тому, що у вас достатньо машин для вивезення сміття, але минулого тижня ви майже довели місто до сміттєвого колапсу, - наголосив під час засідання міський голова Андрій Райкович. – Ви маєте монополію і мали поставитись до цього дуже відповідально, тому повинні власними силами зараз вирішити проблему, що склалася на вашому підприємстві. Якщо ж така ситуація буде повторюватись, нам доведеться створити вам конкурентне середовище і залучати й інші підприємства для вивезення твердих побутових відходів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)