У Кропивницькому городяни із захопленням роздивлялися красу квітів (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50933_1.jpg)
Сьогодні, 28 лютого, в галереї «Елисаветград» відкрилася виставка живопису «Поезія квітів»
Виставку представила студія живопису та графіки «Гармонія» при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», керівником якої є Андрій Кулагін. На виставці представлено більше 40 робіт Ірини Зубленко, Олени Лисак та Ольги Рубцової.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)