У Кропивницькому голова облради нагадав про місію депутатів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58790_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом і нагадав про місію депутатів місцевих рад сьогодні, 7 грудня.
«Сьогодні День місцевого самоврядування. І, як на мене, це в першу чергу день нагадування всім причетним – депутатам, радам – як ми працюємо і заради чого. Не для гарних слів, не для політики, не для чиїхось «інтересів»… А заради результату, заради змін! Задля жителів Кіровоградщини, кожного, хто нам довірив мандати. Давайте про це пам‘ятати, ще більш наполегливо виконувати свою роботу, а головним чином – наближати перемогу», - зазначив Сергій Шульга.
Він також акцентував увагу на спільній роботі.
«Ми разом можемо дуже багато, якщо єдині, незламні і віримо в Україну!», - підкреслив голова облради.
Нагадаємо, День місцевого самоврядування відзначається в Україні щорічно 7 грудня згідно з Указом Президента від 25 листопада 2000 року.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)