У Кропивницькому до рятувальників завітали пластуни з Вифлеємським вогнем (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61395_1.jpg)
Сьогодні, 21 грудня, Вогонь миру й надії був переданий до Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області.
Вже вдруге ця різдвяна традиція продовжує своє життя в умовах повномасштабної війни в Україні. А священний вогонь для українців стає символом незламності духу нації у часи жорстокого протистояння зловісній ворожій силі та надії на мирне життя у майбутньому.
На знак вдячності за багаторічну співпрацю зі Службою порятунку юні скаути отримали від керівництва Головного управління різдвяні подарунки зі щирими побажаннями миру, добра та процвітання молодіжного руху.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)