У Кропивницькому до поліцейських завітали щедрувальники
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34772_1.jpg)
Напередодні Старого Нового року до Кропивницького відділу поліції завітали учні школи № 34. Юних щедрувальників радо зустрічали керівництво та особовий склад відділу.
Гості, які прийшли в неймовірно гарному українському народному вбранні, вітали працівників поліції з новорічними та різдвяними святами, бажаючи радості в житті, достатку в родинах, всіляких гараздів й міцного здоров’я. Гарні пісні, щедрівки та колядки створили атмосферу справжнього свята й наповнили серця присутніх радістю та добром.
Керівник міської поліції Дмитро Авдієнко, у свою чергу, подякував гостям за привітання, побажав щастя, здоров’я, здійснення усіх бажань та вручив школярам подарунки.
Кропивницький відділ поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)