У Кропивницькому до Дня Європи розпочався всеукраїнський фестиваль
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57611_1.jpg)
Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості розпочав всеукраїнський онлайн-фестиваль «Єврофест-2022». Про це повідомила директор центру Ганна Суркова сьогодні, 18 травня.
Фестиваль присвячений Дню Європи та триватиме до 21 травня.
«Загалом програма івентів розпочалася ще 9 травня. Сьогодні ж ми відкриваємо заходи з нагоди другого всеукраїнського творчого фестивалю. Серед них: творчі зустрічі, культурно-інформаційні уроки, флешмоби, пізнавальні ігри та квести, вивчення спільних культурних цінностей», - розповіла Ганна Суркова.
Загалом у конкурсній програмі фестивалю візьмуть участь майже 2000 вихованців, учнів і студентів закладів позашкільної, загальної та вищої освіти, які представили на розсуд журі творчі роботи у конкурсах відеопоезії, постерів, світлин, коміксів і мемів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)