У Кропивницькому до Дня Конституції України відбулися загальноміські заходи
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51991_1.jpg)
28 червня у Кропивницькому відбулись урочистості до Дня Конституції України, до яких долучились керівництво облдержадміністрації, обласної ради, міської ради, Управління ДСНС в області, представники громадських організацій, військові та учасники АТО/ООС.
Захід відбувся біля пам’ятника Богданові Хмельницькому – Гетьману Війська Запорозького, українському військовому, політичному та державному діячеві, який прагнув розбудувати незалежну українську державу.
Управління ДСНС в області представив заступник начальника Управління полковник служби цивільного захисту Максим Крутінь.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)