У Кропивницькому для курсантів ДУВС провели заняття з безпеки життєдіяльності (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58703_1.jpg)
23 листопада фахівці Служби порятунку провели заняття для курсантів Донецького університету внутрішніх справ.
Зокрема, основну увагу було приділено питанням безпеки життєдіяльності в умовах війни, насамперед, способам надання домедичної допомоги, правилам пожежної та техногенної безпеки.
Співробітники Головного управління ДСНС в області продемонстрували прийоми серцево-легеневої реанімації немовлят і дорослих та способи надання допомоги при переломах кінцівок. Курсати дізнались, як діяти під час пожежі, та онайомились з оснащенням пожежного автомобіля, а також дізнались про види радіаційної та хімічної зброї, засоби її застосування і шляхи проникнення небезпечних речовин в організм людини, перші ознаки ураження та засоби індивідуального захисту.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)