У Кропивницькому для дошкільнят влаштували веселе та активне свято
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36010_1.jpg)
22 березня вихованці дитячого дошкільного закладу № 47 «Горобинка» м. Кропивницький мали змогу разом з рятувальниками «безпечно мандрувати», граючись та змагаючись в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Веселе та активне свято влаштували для дошкільнят фахівці Служби порятунку, які через гру зуміли передати дітям корисні знання та навички безпечної поведінки у повсякденному житті.
Важливість подібних заходів високо оцінюють педагоги дошкільних навчальних закладів Кіровоградської області, адже завдяки спільній роботі з рятувальниками, діти краще розуміють поняття безпеки. Саме тому фахівці рятувальної справи – часті гості садочків та шкіл.
Конкурси гри-змагання «Безпечна мандрівка» організовані таким чином, щоб важлива інформація засвоювалась максимально ефективно.
Під час заходу малюки відгадували загадки про вогонь та пожежу, а відповіді складали з літер. Задля міцного засвоєння знань з безпеки у побуті рятувальники використали «чарівну скриньку», з якої дітлахи діставали різноманітні речі на зразок сірників чи кухонного приладдя та розповідали, якими можна користуватись дітям, а якими – ні. Діти активно брали участь і в рухливих змаганнях: долали перешкоди та рятували друга із «задимленої» кімнати. Разом з рятувальниками дівчатка та хлопчики навчилися правильно одягати протигаз та дізналися, для чого він призначений. Також пригадали телефон Служби порятунку і запам’ятали, чому не можна чіпати на вулиці незнайомі предмети чи навіть іграшки та як діяти у разі пожежі.
Дітям та вихователям рятувальники залишили застережні листівки, з яких кожен зможе поновити знання, отримані під час дитячого заходу.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)