У Кропивницькому депутати облради направили на підтримку ЗСУ понад 8 мільйонів гривень
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60320_1.jpg)
Депутати обласної ради підтримали зміни до обласного бюджету щодо направлення на підтримку ЗСУ 8 мільйонів 678,8 тисячі гривень. Відповідне рішення прийняли на сімнадцятій сесії сьогодні, 4 липня.
Субвенцію з обласного бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів направили на виконання заходів з надання допомоги військовим частинам Збройних Сил України відповідно до програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2023 рік.
Як уже повідомлялося, Кіровоградська обласна рада звернулася до центральних органів влади щодо необхідності виведення з кризи «СхідГЗК» та будівництва заводу з виробництва ядерного палива на Кіровоградщині.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)