У Кропивницькому бібліотекарі зустрічали чародій вечір
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34769_1.jpg)
З приходом Нового року, завітали щедрі свята і в наш культурний куточок. Цього разу колектив бібліотеки-філії №10 зустрів гостей на чародій вечорі «Над вертепом зірка засіяла».
Відвідали захід почесні гості – активісти бібліотеки, юні користувачі та старожили мікрорайону, які розширили знання про обрядовість різдвяного свята, святкового столу, поділилися спогадами про святки.
Все підкреслювало урочистість свята - це тематична виставка «Світло різдвяної зірки», гарна світлиця, ялинка, на столі 12 страв. Молодші користувачі бібліотеки обіграли виставу «Вечір напередодні Різдва».
Співочий гурт «Берегиня» дарував колядки, щедрівки. Це і «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Три славнії царі», «Святая Варвара», «На синім небі», «Щедрівка», «Щедрик, щедрик, щедрівочко». Підспівували учасникам гурту і старенькі бабусі. Українські традиції, звичаї не забуваються, а живуть в наших серцях.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)