У Кропивницькому бібліотекарі провели майстер-клас «Новорічний декор»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46903_1.jpg)
Створити відмінну прикрасу для новорічної ялинки – сніжинку у техніці «квілінг» було зовсім нескладно дітям, що завітали напередодні новорічних свят до бібліотеки-філії №4 міської централізованої бібліотечної системи м. Кропивницького (вул. Яновського,60) на майстер-клас «Новорічний декор».
І хоча, на перший погляд здається, що створення такої краси вимагає багато часу та умінь, бібліотекар Людмила Вейчук з майстринею Аллою Молдавану, запропонувавши безліч схем цікавих сніжинок, довели усім, що робиться вона досить легко, а у дружньому творчому колі й поготів.
Під веселі новорічні пісні діти поринули у творчий процес, а в кінці заходу кожен отримав свою неповторну, дивовижну і креативну сніжинку.
Абрамова І.В.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)