У Кропивницькому бібліотекарі наповнюють Великодній кошик добра
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51328_1.jpg)
Навіть будучи на карантині, студія «101 Хобі-Т» бібліотеки №18 продовжує працювати дистанційно.
Бібліотекарі дуже дякують мамам, які підтримують своїх діточок у створенні великодніх поробок і пропонують усім приєднуватися до майстер-класу «Великодній кошик добра» та робити диво-писанки вдома.
Ми знайомимо усіх із роботами учасників нашої арт-студії «101 Хобі-Т», які сподіваємось надихнуть і вас до творчості і ви зможете втілити власні вподобання та виготовити великодню іграшку та чудо-мальованку.
Наповнюйте кошики добром та даруйте своїм рiдним онлайн!
Знайомтесь з рiзними видами прикрашення поробок: розфарбування, аплiкацiя і пластилiнолiплення.
Спілкуйтесь з дітками, проводьте разом дозвілля, дізнавайтесь про символи і атрибути Великоднього свята, яке ви цього річ вимушені проводити вдома. ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ! І ТІЛЬКИ ТАК!
Галина Суржок
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)