У Кропивницькому батьки вимагають виконати їх вимоги (ФОТО,ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35123_1.jpg)
Вчора, 2 лютого, до Кіровоградської міськради прийшли представники батьківського комітету ЗОШ № 18, які висловили своє незадоволення поновленням на посаді екс-директора цього закладу.
Батьки збирали підписи до міського голови Андрія Райковича, та чекали, що до мітингуючих хтось вийде із міської ради. Але не дочекавшись, вони пішли самі у приймальну міського голови. У коридорі їх зустріла Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради, яка повідомила про те, що апеляція на рішення Ленінського районного суду подана.
Після бесіди батьків з Ларисою Костенко, вони все одно вимагали зустрічі з Андрієм Райковичем, який через деякий час з`явився у міськраді та прийняв представників батьківського комітету. Міський голова вважає звільнення екс-директора правильним рішенням, а на рішення суду, який поновив на посаді цього директора ЗОШ№18, буде подана апеляція.
читайте також: Отримуєте соціальну допомогу, то чекайте на візит соціального інспектора
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)