У Кропивницькому Андрій Райкович отримав відзнаку від Донецької облвійськадміністрації (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58921_1.jpg)
Нагрудний «Знак пошани» Донецької обласної військової адміністрації Андрію Райковичу вручила заступниця начальника Донецької ОВА Юлія Костюніна.
«Ця висока нагорода - відзнака усієї нашої команди за невтомну працю - керівників громад, міст та районів, волонтерів, соціальних працівників, поштарів, рятувальників, поліцейських та кожного мешканця Кіровоградщини, які допомагали вимушено переселеним особам усім необхідним», - сказав Андрій Райкович.
Також подяки від Донецької ОВА отримали посадовці Кіровоградщини, які забезпечили гідний прийом ВПО, які прибували на Кіровоградщину евакуаційними потягами.
«Кіровоградщина першою почала приймати евакуаційні потяги з Донеччини. 26 тисяч тільки офіційно зареєстрованих переселенців з Донецької області зараз мешкають у вашому регіоні. Кіровоградщина надійно підставила плече: прихистила, забезпечила усім необхідним, низький вам уклін та щира вдячність», - зазначила Юлія Костюніна.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)