У Кропивницькому Андрій Назаренко привітав срібну призерку Чемпіонату Європи
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53716_1.jpg)
Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко привітав зі здобутком – срібною медаллю Чемпіонату Європи Вікторію Іваненко та її тренера Андрія Берегового сьогодні, 30 грудня.
Вікторія Іваненко – кропивницька гімнастка, вихованка обласної спортивної школи «Надія». Із 14 по 20 грудня у складі жіночої збірної України посіла друге командне місце на 23-му Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходив у м. Мерсін Турецької Республіки.
Також голова ОДА відзначив директора комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Надія»» Станіслава Роя.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)