У Кропивницькому аналізували можливості розвитку бізнесу в умовах пандемії

Листопад 30, 2021 | Новини | Переглядів: 1398 | Коментарі: 0

Питання розвитку бізнесу в умовах COVID-19 та технології подолання кризових явищ на підприємстві обговорювали під час семінару у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті

Захід проводився як складова частина ініціативи з розробки веб-сайту "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)", що реалізується у рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейським Союзом та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціаторами та виконавцями проєкту у Кропивницькому є міська рада спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою.

Вітаючи учасників семінару, віцепрезидент КРТПП Людмила Солонар зазначила, що сьогодні малий та середній бізнес, особливо початківці, потребують особливої уваги та підтримки, адже за умов карантинних обмежень великого значення набувають цифрові технології, які поступово стають основним інструментом пошуку партнерів, продажів та рекрутингу. «Спектр наших послуг доволі широкий: консультативна допомога бізнесу, реєстрація торгової марки, експертна оцінка, сертифікація, пошук іноземних партнерів, супровід контрактів. Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата готова надавати будь-яку допомогу, якої потребує місцевий бізнес», - зазначила вона.

До учасників семінару звернулась координатор проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» Надія Пшенична: «У часи пандемії тематика виходу у діджитал простір є як ніколи актуальною і активна участь підприємців у сьогоднішньому заході найкращим чином показує, що бізнес Кіровоградщини готовий до будь яких викликів та стрімкого розвитку. Впевнена, що даний проєкт буде працювати на довготривалу перспективу та приносити велику користь усьому регіону!».

Під час семінару діловим колам міста Кропивницького презентували проєкт веб-порталу для бізнесу «Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)», продемонстрували дизайн сайту, розповіли про його сторінки, функціональне призначення каталогу підприємств та особистого кабінету власника бізнесу.

Протягом трьох днів більше 70 представників бізнесу у конференц-залі Кіровоградської РТПП та у режимі онлайн обговорювали питання позиціонування компанії, пошуку цільової аудиторії, розширення продажів, запровадження та використання CRM-систем, підвищення ефективності управління бізнесом, підбору персоналу. Їм допомагали досвідченні експерти-практики Денис Купраш – співзасновник «BMC консалтинг», Марк П’ятигорський – співзасновник «BMC консалтинг», бізнес консультант/тренер (спеціалізація – збільшення обсягу маржі), Сергій Герус – експерт з закриття угод, тренер B2B/B2C-продажів, Олег Литвинець – експерт із запровадження CRM-систем, золотий партнер Битрикс24.

аналізували можливості розвитку бізнесу в умовах пандемії

Семінар проходив жваво, у невимушеній атмосфері, із практичним опрацюванням дискусійних питань, конкретними прикладами у роботі бізнесу. Тож по його завершенні представники бізнесу м. Кропивницького залишили тільки позитивні відгуки про захід.
Усім учасникам семінару тепло подякувала Ірина Саєнко.

«Тільки спільними зусиллями, набуваючи знання можливо розвивати бізнес, регіон, країну. Сподіваюсь, що знання та уміння отримані за результатами заходу стануть у нагоді представникам усіх компаній, що взяли участь у семінарі», - підсумувала президент Кіровоградської РТПП.


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool