У Кропивницький прийшло різке потепління
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56773_1.jpg)
Сьогодні, 4 січня, мешканці обласного центру здивовано спостерігають за погодою, яка нагадує весняну, повідомляє FOTOINFORM.NET
Сьогодні у місті «стоїть» цілий день дуже тепла та сонячна погода, яка нетипова для січня місяця. Різке потепління розпочалося несподівано у перших числах січня. На вулиці наразі + 6 градусів тепла. Така температура протримається до кінця тижня. Завтра потеплішає вдень до 10 градусів тепла. Синоптики також прогнозують можливі опади у вигляді дощу у середу та четвер. Увечері п’ятниці вже розпочнеться похолодання до мінусових позначок.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)