У Кропивицькому дітей привітали з новорічними святами
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34575_1.jpg)
Днями в ТРЦ «DEPO’t center» влаштували передноворічне свято для дітей, які позбавлені батьківського піклування.
Для діток, які були запрошені в ТРЦ «DEPO’t center», підготували насичену програму розваг.
«Це була програма соціалізації для діток, які позбавлені батьківського піклування. Наші маленькі гості з притулку та дитячого будинку гралися разом із дітками із кропивницьких родин. Ми їм підготували насичене свято, аби вони розуміли, що вони не самі і про них є кому піклуватися», - зазначив керуючий ТРЦ «DEPO’t center» Ігор Безуглий.
Адміністрація ТРЦ «Depo’t center» разом з «Ігробум» підготували діткам із притулку та дитячого будинку ігрову програму і картки для ігор на автоматах. Разом із колективом магазину «Фокстрот» подарували необхідну їм побутову техніку, «Чудо-острів» - іграшки. Голова ВПГО «Спілка вірмен України» надав солодкі подарунки. Окрім того, для маленьких гостей влаштували бенкет у дитячому кафе.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)