У кіровоградських лікувально- профілактичних закладах відбувся день відкритих дверей для людей з особливими потребами
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7498_1.jpg)
За ініціативою управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради у лікувально-профілактичних закладах комунальної власності міста напередодні Міжнародного дня інвалідів проведено День відкритих дверей для людей з особливими потребами, в ході якого інваліди всіх категорій мали можливість пройти безкоштовне медичне обстеження та поспілкуватися з адміністрацією закладу.
За інформацією начальника управління Оксани Макарук, протягом дня до лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста звернулося 510 осіб з особливими потребами, яким надані різні види медичної допомоги: огляд лікарями – спеціалістами, лабораторні та інструментальні обстеження, стоматологічна допомога, виписані пільгові рецепти, надані медичні довідки в соціальні служби.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)