У Кіровограді вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7637_1.jpg)
14 грудня о 9.00 у Кіровограді відбудеться покладання квітів до пам’ятника Жертвам Чорнобиля на вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Протягом грудня у навчальних закладах міста відбудуться уроки пам’яті, уроки – реквієми, лекції, зустрічі учнівської та студентської молоді з учасниками ліквідації, а у бібліотеках міста та шкільних бібліотеках будуть оформлені експозиції, книжкові виставки “Чорнобильська трагедія”
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)