У Кіровограді вшанують учасників бойових дій на територіях інших держав
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8585_1.jpg)
15 лютого у Кіровограді відбудеться урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам всіх поколінь Кіровоградщини з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23 – ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Збір учасників ходи починається об 11.30 на площі Кірова, рух колони – о 12.00.
Напередодні визначної дати, 14 лютого об 11.00, міський голова Олександр Саінсус проведе в приміщенні міської ради зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав та сім’ями загиблих в Республіці Афганістан.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)