У Кіровограді відбувся Всеукраїнський турнір з боксу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31732_1.jpg)
Упродовж п’яти днів, із 7 по 11 червня у Кіровограді в спортивній залі факультету фізичного виховання КДПУ імені Володимира Винниченка проводився відкритий всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва.
У турнірі взяли участь 96 спортсменів. Учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Тамерлан Мірашов завоював золоту медаль у ваговій категорії до 56 кг, виконавши норматив майстра спорту України. Його одноклубники Дмитро Піть та Ігор Гончаренко стали бронзовими призерами змагань. Тренує боксерів Віктор Фесечко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)